Přeskočit na obsah

FOTOGRAFICKÁ A VÝTVARNÁ SOUTĚŽ KE SVĚTOVÉMU DNI DIABETU 2023

U příležitosti Světového dne diabetu byla vyhlášena výroční soutěž s cílem zvýšit povědomí o diabetu spojená s podporou charitativních organizací zvolených výherci.

Letošní ročník je zaměřen na výzvy a každodenní realitu diabetiků. Z výstupů by měly být cítit syrové emoce, se kterými se lidé s diabetem potýkají – od každodenní zátěže až po jejich triumfy.

Vítěz získá 6 000 €, které věnuje charitativní organizaci zabývající se diabetem dle vlastního výběru.

Neváhejte, pošlete svůj příspěvek i Vy. Umožníte tím pacientské organizaci pomoci více pacientům.

Tématem letošního ročníku je Přístup k léčbě v reálném životě

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:
POSUZOVACÍ OBDOBÍ:
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ:
PŘIHLASTE SVŮJ PŘÍSPĚVEK NA:

31.10.2023
1.-7.11.2023
14.11.2023
www.thisisdiabetes.com odkaz na externí web

FOTOGRAFICKÁ A VÝTVARNÁ SOUTĚŽ KE SVĚTOVÉMU DNI DIABETU 2023

Vítězové minulého ročníku:

1. místo:
2. místo:
3. místo:
3. místo:
1. místo:

Pravidla soutěže:

  • • Soutěž je určena široké veřejnosti. Za účast v soutěži se neplatí žádný poplatek.
  • Příspěvky musí být ve formě grafických 2D statických uměleckých děl nebo fotografií a měly by být podány elektronicky prostřednictvím formuláře na webové stránce www.thisisdiabetes.com. Videa, animace, sochy a záznamy vytvořené pomocí AI nebo generátorů nebudou přijímány.
  • Osoba předkládající příspěvek musí být jediným vlastníkem a tvůrcem zaslané fotografie nebo uměleckého díla.
  • Příspěvky by neměly obsahovat žádná loga, ochranné známky nebo materiály chráněné autorským právem, které nevlastníte. Pokud váš příspěvek zahrnuje produkty, léky nebo zdravotnické prostředky určené pro zvládání diabetu, zakryjte všechna loga produktů a společností.
  • Účastníci budou muset poskytnout svá umělecká díla spolu se svými kontaktními údaji, názvem příspěvku a psaným nebo na videu nahraným příběhem popisujícím inspiraci pro své dílo a jak toto souvisí s letošním tématem a klíčovými sděleními. Tyto podrobnosti a video můžeme použít k propagaci soutěže, Světového dne diabetu a zvýraznění uměleckých děl s působivými příběhy, které nemusely být vybrány jako vítězné.
  • Přihlášky je třeba odeslat do 31. října 2023 do 23:59:59 (tichomořského času).

Ceny:

Vítězové si budou moci vybrat z předem schválených charitativních organizací nebo nominovat registrovanou organizaci se zaměřením na diabetes dle vlastního výběru, která obdrží dar jménem výherce.

1. místo: €6,000
2. místo: €3,000
3. místo: €1,000

Můžete si vybrat ze seznamu uznávaných charitativních organizací uvedených v přihlašovacím formuláři nebo nominovat svou vlastní, která však bude muset projít schvalovacím procesem organizátora.

Kompletní informace na: https://thisisdiabetes.com/ odkaz na externí web