Přeskočit na obsah

Proč se stát členem

Staňte se naším členem

Cílem naší aliance je obhajovat zájmy pacientů a vzdělávat je. Diabetes jednoznačně může ohrozit toho, kdo s ním přijde do styku a postupně ho vyřadit ze života, který by si přál vést. Včasná diagnostika, správně nastavená léčba a v neposlední řadě dodržování vhodných režimových opatření toto riziko minimalizuje. Váš lékař za vás ale odpovědnost nenese. Je hlavně na vás, jak se ke své diagnóze postavíte. Můžeme Vám být na vaší cestě oporou.

Svým členům budeme přinášet:

Informace

Pro správné zvládnutí diabetu jsou potřeba kvalitní informace. Naše edukační a motivační aktivity vám pomohou dostat váš diabetes pod kontrolu. Našim členům budeme navíc zasílat novinky ze světa diabetu.

Advokacii

Budeme prosazovat vaše zájmy. Jako člen budete mít možnost vyjádřit se k tomu, o co máme usilovat. Vyslechneme si vaše požadavky, a vaše zájmy budeme prosazovat při jednání s lékaři a pojišťovnami. Podílejte se na udávání směru léčby diabetu v ČR!

Monitoraci programů zdravotních pojišťoven

Budete mít přehled, na co máte jako diabetik nárok. Pomůžeme vám správně a včas využít to, co pojišťovny nabízejí, aby vám neunikly výhody a mohli jste ušetřit.

Podporu

Jsme tu pro vás a můžete se nás s čímkoliv obrátit. Spolupracujeme s odbornou společností, praktickými lékaři, internisty, diabetology a lékárníky. Členům proto můžeme nabídnout kvalitní poradenství.

Akce

Členy budeme upozorňovat na akce, které se pro diabetiky chystají. Budete mít přehled o tom, jakých zajímavých akcí se můžete zúčastnit.

Další výhody

Jako členové budete mít výhodnější přístupy k různým akcím a kurzům.

Staňte se členem Aliance pacientů s diabetem ČR, s.z. a podílejte se na změně společně s námi! Požádat o členství můžete na stránce Žádost o členství.